KLIMAHET je divizí společnosti HETVOOR DISTRIBUTION


První klimatizační jednotka s UV-C lampou


Haier UV-C modul účinně potlačil virus SARS-CoV-2 s účinností až 99, 998 %.


Začátkem března dorazili do české republiky první vybrané modely 2021, které mají zabudovanou UV-C lampu pro likvidaci virů a bakterií. Jedná se především o nový model klimatizačních jednotek Pearl, které mají tuto unikátní certifikovanou funkci. 


Vybrané modely klimatizačních jednotek Haier mají v letošním roce upgrade, pomocí kterého jsou schopné likvidovat viry a bakterie ve vzduchu. Integrovaná UV-C lampa likviduje viry a bakterie přímo v procházejícím proudu vzduchu a tím zamezuje vysoké koncentraci virů v místnosti. Zároveň mají funkci 56°C Sterilizace - technologie vysokoteplotní sterilizace povrchu výměníků pro zahubení zachycených virů i bakterií a Self-hygiene funkci, která pomocí nanočástic stříbra eliminuje zbylé bakterie.


Již žádné kompromisy! S UV-C lampou za 2 hodiny provozu snížíte počet škodlivých bakterií ve vzduchu, až o 94,08%. (certifikace konkrétního modelu Pearl certifikační laboratoří SGS, dle normy GB 21551.6-2010 CL5.2.1) více podrobností NALEZNETE NÍŽE


Haier nabízí toto certifikované řešení, které umožnuje sterilizovat vzduch i za přítomnosti osob v místnosti a to i v případě, že nepotřebujeme chladit, nebo vytápět. Jednotku lze provozovat pouze v režimu ventilátor / čističku vzduchu a tím docílit nízkých nákladů na provoz.


V aktuální chvíli máme skladem první dodávku, těchto unikátních jednotek, které při zachování příznivé cenové hladiny nabízí komfort a provozní parametry těch nejdražších modelů na trhu. V průběhu tohoto roku se nabídka zdraví prospěšných funkcí objeví v celém spektru našeho portfolia a každá jednotka bude mít nějakou z vybraných funkcí.


Haier drží tento světově uznávaný komfort prémiového výrobce a všechny rezidenční klimatizace tak mají zabudovanou Wi-Fi v ceně a tedy možnost ovládat klimatizace pomocí mobilního telefonu, včetně podpory ovládání hlasem. Většina zařízení nese označení A+++ a pro nerušený spánek je hlučnost snížena na 15-20dB(A). To vše je podpořeno certifikací Eurovent, která garantuje uváděné údaje a standardní záruka začíná na 36 měsících.


Vyberte si ze široké sítě našich partnerů v celé ČR a nechte si namontovat novou klimatizaci.


VIDEO - Funkce sterilizace vzduchu UV lampou


PODROBNOSTI A SPECIFIKACE


NAdstandardní funkce klimatizací Haier


Klimatizace Haier mají základní funkce – chlazení a vytápění, ale navíc obsahují nadstandardní funkce, které jsou testovány přímo na provoz v klimatizacích Haier a domácnosti, proto můžeme garantovat jejich funkčnost a bezpečnost. Všechny produkty Haier mají certifikaci, která potvrzuje jejich účinky a bezpečnost v domácím provozu, jedná se o nejznámější certifikační společnosti jako je SGS, TUV a Eurovent.


Naší nejnovější technologickou novinkou 2021 je zabudovaná UV-C lampa, která ve vybraných klimatizacích (Pearl a Flare Plus) zaručuje sterilizaci vnitřního prostoru jednotky a cirkulujícího vzduchu, který je jednotkou distribuován do vašeho pokoje.


Jak tedy celá technologie funguje?

Ultrafialové záření (UV) je elektromagnetické vlnění za fialovým – krátkovlnným okrajem viditelného spektra. Přirozeným zdrojem UV záření je Slunce. UV záření je několik druhů, a právě klimatizace Haier mají zabudované UV-C lampy. Princip je založen na funkci germicidní lampy, která využívá generátor UV-C záření na vlnové délce kratší než 280 nm a má tedy nejvyšší energii z UV záření, jde tedy o to nejbezpečnější řešení pro likvidaci nežádoucích organizmů ve vzduchu.  Jeho dezinfekční účinky jsou využívány např. na operačních sálech, JIP nebo v laboratořích (germicidní lampy).


 

Je tato technologie bezpečná?

Pokud používáte klimatizace Haier se zabudovanou LED UV-C lampou nemusíte se bát. Samotná klimatizace má několik bezpečnostních prvků, které brání před negativními účinky. Magnetické čidlo, automaticky odpojí UV-C lampu v případě, že dojde k otevření krytu jednotky a samotná technologie je certifikována laboratoří společnosti SGS. UV-C záření může vám způsobit, při dlouhé expozici přímo na kůži, nebo sliznicích trvalé následky, nepoužívejte tedy UV-C bez certifikace.


Co UV-C likviduje a jaké jsou její účinky?

Produkty Haier, které mají funkci UV-C lampy mají potvrzenou účinnost při provozu klimatizační jednotky laboratoří SGS na následující typy:

  • Bakterie - Staphylococcus Albus, ATCC 8032 („stafylokok“)  – za 2 hodiny byla sterilizace vzduchu na úrovni 94.08% (dle normy GB 21551.6-2010 CL5.2.1)
  • Virus – Influenza A virus H3N2 („chřipka typu A“) – za 2 hodiny odstraněno ze vzduchu 92,92% (dle normy GB 21551.6-2010 CL5.2.1)
  • Jelikož drobný výskyt virů a bakterií je přirozený, výsledky jsou naprosto dostatečné po běžný provoz domácnosti. Toto zařízení nesplňuje pouze parametry pro operační sály.


 


 

Obavy přetrvávají?

Nezapomínejte, že Haier tuto a podobné funkce kombinuje pro maximální účinnost, proto UV-C lampa je jen jeden z prvků, který pomáhá udržet zdravý vzduch. Dalším stupněm v ochrany u jednotek Flexis Plus, Jade a Flare, je použití nanočástic stříbra na vnitřní komponenty jednotky, takzvaný Self-Hygiene s certifikátem od laboratoře SGS: Bakterie – Staphylococcus Aureus, AS1.89 a Escherichia coli, AS 1.9 s antibakteriálním účinkem více jak 99% (splnil tak požadavek dle normy GB 21551.2-2010 A7.3)


Chcete, aby vaše klimatizace uměla odfiltrovat i pevné částice a další nečistoty?

Haier nabízí možnost doplnění vybraných klimatizací Flexis, Flare, Pearl a Tundra o nadstandardní 3M filtr vzduchu, který je vysoce účinný. Je vyroben z elektrostatického materiálu a odlučuje částice velikosti PM 0,3 s účinností 99,5%.


Ale co když se bakterie a viry usazují v jednotce?

Pokud jste pořád na rozpacích ohledně kvality vzduchu nezapomínejte, že Haier je světová 1 v samočistících klimatizacích a díky tomu již řadu let využívá certifikované funkce Self Clean, která je potvrzená certifikátem firmy TUV (test Q/HKT J09101-2017) a mají ji všechny rezidenční jednotky typu split.

Novinkou pro rok 2021 je doplnění této technologie o další funkci: Steri Celan 56° do klimatizačních jednotek Jade, Flexis Plus, Flare Plus a Pearl. Která je certifikována společností SGS a zaručuje kompletní sterilizaci vnitřní jednotky, působením vysoké teplotou 56°C po dobu 30 minut, což zaručuje úhyn virů a bakterií s více jak 99% účinkem (dle testu Q/HKT J09101-2020).


 


 

Chcete to nejlepší z nabídky Haier klimatizace?

Pokud vyberete modelovou řadu Jade Super Match, máte jistotu té nevyšší kvality vzduchu. Klimatizace je včetně čidla, které měří a zobrazuje hodnotu znečištění a dokáže v autonomním režimu spínat potřebné funkce, aby udržela kvalitu vzduchu na požadované úrovni. 

Jade je totiž 100% klimatizace a 100% čistička vzduchu v jednom zařízení. Jako jediná klimatizace Haier nabízí prémiovou funkci IFD Sterilizace, která využívá aktivní elektrostatický filtr IFD k odstranění všech znečišťujících látek, alergenů a deaktivuje tak i viry a bakterie s účinností až 99,9%.  (Ověřeno společností TUV na základě testu Q/HKT J04956-2018)


 


 

Musíte mít ionizátor?

Klimatizace Haier mají v modelové řadě Flare Plus funkci NANO-AQUA Sterilizaci, která funguje na principu ionizace vzduchu, molekuly vody se díky tomu transformují na pozitivní a negativní ionty, váží na sebe škodliviny přítomné ve vzduchu a dochází i k interakci se zápachy. Výsledkem je svěží a čistý vzduch. Viry, bakterie i další částice jsou zastaveny a antibakteriální účinnost sterilizace je až 97,54% (dle certifikace společností Intertek). Tato funkce efektivně snižuje vysušování pokožky a sliznic, přináší lepší kvalitu vdechovaného vzduchu a životního prostředí vašeho domova, nebo kanceláře.


 


 

Stále váháte, jestli je klimatizace Haier vhodná zrovna pro vaši domácnost?

Nezapomínejte, že hygiena a komfort je to, co pro vás můžeme udělat navíc. Naše zdraví může negativně ovlivnit i hlučnost, proto klimatizace Haier disponují kvalitním zpracování a díky tomu mohou i při udržení výkonu, zůstat tiché. Například Jade Super Match umožňuje dosažení 15dB(A) a váš spánek zůstane nerušen. Všechny ostatní modely nezaostávají a pohybují se na rozmezí 16-20dB(A) v nočním režimu. (běžná škála hlučnosti: 15dB = cinknutí padajícího špendlíku, nebo dýchání; 20-30dB = klidná zahrada, chůze po listí, padající listí; 30dB = ulice v tichém předměstí; 40dB = zvuk kompresoru vaší lednice, nebo běžný hovor)


 


 

Chcete šetřit?

Šetřete tedy svou peněženku a životní prostředí, vybírejte klimatizace Haier, které mají třídu A+++, nebo A++. Jelikož většina našich modelů disponuje těmito hodnotami, budete mít těžký výběr, ale nezoufejte – ostatní výrobce můžete pominout, jelikož v technickém vybavení a spotřebě, jsme ti nejlepší. Zároveň garantujeme 36 měsíců na veškeré díly, ale z praxe víme, že naše jednotky při provádění odborných servisních prohlídek slouží 10 až 15 let. Výkony pro chlazení, vytápění, distribuci vzduchu a spotřebu nám certifikuje EU společnost Eurovent – udávané hodnoty a parametry jsou tedy platné a ověřené.  

Zde je porovnání jednotlivých modelů klimatizací Haier a přehled "funkcí 2021" pro zdravý vzduch:


 


 

image widget

image widget

image widget

Zpět
ČLEN SKUPINY HETVOOR GROUP

ADRESA

Hetvoor Service
Okružní 781
250 81  Nehvizdy - Praha východ
GPS: 50°07'33.6"N 14°42'43.4"E

SHOWROOM

Hetvoor Service
Okružní 781
250 81 Nehvizdy - Praha východ
Otevírací doba: PO až ČT   10:00 - 18:00
© Copyright 2020 Hetvoor Distribution s.r.o., Richard Raab – webové stránky a jejich obsah včetně textů, fotografií, videí, grafiky a log podléhají ochraně dle zákona č. 121/2000 Sb., jako autorské dílo. 
Stahovat, ukládat, spravovat, odkazovat nebo dále šířit obsah těchto stránek, je bez souhlasu majitele zakázáno.
Tato webová stránka používá soubory cookie. Soubory cookie jsou nezbytné, abychom Vám mohli poskytovat naše služby. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.